Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Akcja ECHO

 

 

Zaproszenie społeczne !

Oprócz: dzieci niepełnosprawnych, rehabilitantów, wolontariuszy, i darczyńców…
Szukamy również Ciebie ! to Ty jesteś naszym ECHEM
Możesz się przyłączyć, lub stać bezczynnie jak inni !1

Na czym polega akcja ECHO?
Rozpowszechniamy apele dzieci, których życie jest zagrożone. Apele zawierają opis schorzeń oraz dane niezbędne do udzielenia pomocy. Informacje zawarte w tych danych to numer KRS przyznany przez fundację na który można przekazać 1% podatku, oraz numer konta bankowego, również przyznany przez fundacje, na który można przekazać darowiznę.

Jeśli więc jesteś:

 • Rodzicem dziecka niepełnosprawnego, potrzebującego pomocy,- możesz wysłać apel, historię, wraz z danymi niezbędnymi do udzielenia pomocy. Wyślij apel.
 • Rehabilitantem,- możesz wysłać Swoje CV oraz inne preferencje, rejon działań.  Wyślij CV.
 • Wolontariuszem,- jeśli masz chwilkę wolnego czasu by się zatrzymać, jeśli potrafisz coś ciekawego, chcesz zrobić coś dobrego, przyczynić się społeczeństwu. Zapraszamy do naszego zespołu, w którym zawsze znajdzie się miejsce. Zadbamy o to, by można było ten wolontariat dodać do  CV. Wyślij zgłoszenie.
 • Darczyńcą,- doskonale zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju, jednakże rodzinom niepełnosprawnych jest o wiele gorzej niż pozostałym. Nie oczekujemy pokrywania wszystkich kosztów rehabilitacji. Każda złotówka jest na wagę złota. DZIĘKUJEMY w imieniu rodzin. Kontakt.
 • Nikim z powyższych,- udostępnij tego bloga, podziel się nim ze znajomymi, opowiadaj o nim przy kawie, lodach, w parku, w pracy, na basenie… Kliknj TU.

 

2ECHO to Wy, Ci którym sytuacja finansowa nie pozwala na pomoc materialną. Pomagacie poprzez udostępnianie.

Cała akcja jest w 100% dobroczynna.

3Za udział w Akcji ECHO oraz udostępnianiu jesteśmy dozgonnie wdzięczni, w imieniu wszystkich rodzin, które oddały nam Swoich bliskich pod opiekę medialną, oraz własnym.

W ramach akcji ECHO, podjęliśmy już współpracę z radiem Muzyka Miła Sercu, oraz wprowadziliśmy nowy darmowy system apelacji.
Jeśli masz pytania?, odpowiemy na nie.

D Z I Ę K U J E M Y  !
za uwagę. Miłego dnia :)

 

 

Patronami medialnymi akcji są:

Udostępnij na:

  Kontakt

  email: wiaraczynicuda5@wp.pl

  Patroni medialni akcji ECHO